Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pracov květen 2011

 Tak a konečně je tu naše vysněná dovolená-jen my 3 báby. Relax v zotavovně Pracov u Tábora.Získaly jsme to díky práci Mileny.

A protože se Milena musí ze zdravotního důvodu šetřit,nemůže dlouho řídit,tak jsem to odšoferovala já,ačkoliv jsem byla-jak jinak-po dvou nočních.Ale začínala mi dovolená,tak to vydržím.A vydržela jsem to! Ani jsme moc nebloudily,jen malinko v Táboře a okolí,ale Prahou jsme projely bez problémů,kolony se nekonaly.Super.

Takže Pracov jsme našly,přijely jsme akorát na oběd.Po jídle jsme se šly ubytovat ,samozřejmě máme pokoj až posledním patře,sice ve třetím,ale i tak-bez výtahu!!!!!! A pak domluvit si procedury-masáže,vodolečbu a whirpulku.No a pak jsme prošly okolí-blízké okolí a potom zasedly na lavičku pod slunečník, objednaly pití a Milena chytala sluneční paprsky.Ve stejném tonu jsme pokračovaly po večeři.A přestože jsem byla po noční,tak se mi ani nechtělo spát.Paní servírka byla velice příjemná a milá,takže jsme měly stále co pít. V naší blízkosti se nacházelo dětské hřiště-písek,kolotoč,houpačky a sedačková houpačka pro dospělé,kterou jsme vyzkoušely.Krytý bazén se po celou dobu naší návštěvy uklízel-luxoval.Takže jsme se nevykoupaly. Spát jsme šly asi kolem ....... no ve slušnou dobu.

/já jsem říkala,že jsem po noční a nebudu si to pamatovat... / A byla jsem opravdu unavená,protože mě ani nevzbudilo Zdenino chrápaní,což Milenu ano.

Je ráno 6:30 a vstáváme-tedy Zdena. Má od 7 hodin první proceduru.Vodolečbu,my s Milenou jdeme až půl hodiny po ní.Tak se ještě můžeme válet v posteli.Ale je to tvrdé,vstávat tak brzy s se spánkovým deficitem.Ty oči se nechtějí otevřít a mozek odmítá se nastartovat. No tak.... dělej!   Ještě než odejdeme,stihneme okomentovat pobíhající zajíce po poli-doufám,že nás nikdo ze sousedů neslyšel....

Tak a už se mácháme ve vaně plné vody,kde se postupně mění bublající místa,která nám krásně masírují postupně celé tělo.Mě tedy asi na trochu jiných místech,protože já jsem menší a do vany jsem zaplula tak,že jsem málen skončila celá pod vodou.Jo jo,pro nás malý vany nedělají. No a po bublající vodě šupky na odpočinek,hezky zabalit do prostěradla a do teplé deky a odpočívat.Byly jsme jako kukly a nebo mumie.Na deset minut. Jak to poznáme,hodiny tu nejsou.Tak to prostě odhadneme.Ale jak se rozbalime....? "Potřebuju si utřít oko,co mám dělat?" "Tak se zkus vysoukat"  Jo- povedlo se.Takže se i rozbalíme. Po deseti minutách vchází rehabilitační sestřička a ukazuje nám,kde tam jsou hodiny..... . No jo,prostě jsme je neviděly,no!  Sušíme se a převlékame do civilu a v tom vchází údržbář. : "je pardon,jdu brzy....."  " Ne ba právě naopak- pozdě" odpověděly jsme najednou. "Tak příště!"   Snídaně a další procedura-masáž.No zažila jsem opravdu nasáže,tohle bylo spíš jen taková měkká technika,spíš ještě měkčí,ale to je jedno,bylo to příjemné.Je vidět,že tam jezdí samí chlapi,sestřičky si s námi rády povídaly. Do oběda ještě zbývá nějaký čas a tak jdeme do whirpulky,máme ji samy pro sebe,takže si ji užíváme. Trochu vody ubylo,protože Zdena má hluboký ponor a něco jsme vycachtaly my,když jsme dělaly přesuny z důvodů  využití bublin.

No a po obědě jsme vyrazily do Tábora na domluvené setkání s kamarádkou z internetu.Sešly jsme se bez problémů a poseděly a pokecaly v cukrárně.Ještě jsme potom koukly trochu po obchodech a pak se vrátily na večeři. Ještě že jsem měla objednanou studenou večeři,protože po tom kafi s spravou šlehačkou a zákusku bych tam už nic nedostala.I tak to byl pro mě nápor. Taky jsem potom odpadla s vybouleným břichem na postel a čekala jsem na to,jak se to bude vyvíjet dál.Holky zatím šly ještě chytat poslední paprsky a já jsem po chvíli přišla za nima. Takže opět posezení na předzahrádce a pak uvnitř u baru.Dnes je tu jiná obsluha a hlavně se zvýšil počet školících se-ráno přijela nová várka,takže si musíme chodit k baru.Ale to nevadí! Ve 23 hodin uleháme do postelí. V noci na střídačku mlaskáme na Zdenu,Milena chtěla mlaskat od 3 hodin......

No a je tu ráno-den odjezdu,to jsme tu moc dlouho nebyly. Příště! Jdeme na snídani dřív,včera nám to málem vyjedli. Tak teď chceme mít něco dobrého. Tak a balíme se  a odcházíme ještě na předzahrádku,kde si ještě dáváme kávu a užíváme poslední chvilky relaxu. Ještě jsem při tom stihla odělat kšeft-holky si objednaly AVON.

No a jedeme domů se zastávkou v Praze v Ikee. V Praze se dostáváme do kolony,ale díky správné navigaci spolujezdkyň a mé duchapřítomnosti a sebedůvěry-"jsem Pražák,jsem Pražák" jsme se zdárně dostaly na místo určení. No a pak už jsme jen procházely Ikeu a litovaly,že nejsme milionářky,protože bychom hned věděly jak bychom si zařídily byt. Ale chuť jsme si spravily aspoň malými nákupy .No a už vzhůru k domovu,ale ještě pidizastávka u Letadla za Boleslaví na zmrzlinu a pak už opravdu domů,nejdříve Milena,pak Zdena a pak já. 

Ale bylo to super,po celou dobu svítilo sluníčko,teploty se držely nad 20 stupňů,takže úžasné! Jak my to děláme,že máme pokaždé slunečné počasí? Asi nás tam nahoře má někdo rád.

Takže brzy zase znova!

 

Náhledy fotografií ze složky Pracov květen 2011