Jdi na obsah Jdi na menu
 


Relaxační dovolená

3. 4. 2006

RELAXAČNÍ DOVOLENÁ HAMR 2005             Obrazek

Protože letos se nám nevyvede společná dovolená jako každý rok,rozhodly jsme se,že si uděláme relaxační dovolenou jen my-báby.Na internetu jsme po delším hledání objevily chatu,která by odpovídala časově i finančně.A i co vzdálenosti.Byla totiž v Hamru.
Nástup byl 11.června po 14 hodině.Tak jsme se tam se Zdenou sešly.Teda ještě s Lucynou.To je její pes-teda fenka.Proč jen se Zdenou?
Milena totiž v pátek byla za Zdenou v práci s penězi,že dojede až později.A co čert nechtěl,udělalo se ji tam špatně./ona dobře ví,kde se ji má udělat zle/.Tam ji uložili a zjistili,že má hypertenzní krizi!!!!!!!!BOMBA!!!!!!!!!!! Tak ještě tohle,dovča je ohrožena.Zaplať bůh ji ale zvládli pouze práškama,takže mohla jít domů.A co teď.Paní doktorka byla velice inteligentní a chápavá,protože prohlásila,že bude lépe,když bude pod našim dozorem,než kdyby měla sedět doma.Takže jsme se vybavily tonometrem,fonendoskopen, práškama na zvládnutí vysokého tlaku a vyrazily směr Hamr.Tak proto ze začátku jen dvě.Milena se ještě necítila dobře.Ale v neděli již byla přivezena. SLÁVA!!!Petrovi se ji tady nechtělo moc nechávat,ale my ho přesvědčily,že lepší péči už mít nemůže a že ji budeme hlídat jako oko v hlavě.

Tak chlapi vypadli a konečně začal RELAX!!!! Týden byl skvělý,ale krátký.Chodily jsme na krátké procházky,aby se Mileně nepřitížilo,po každé zátěži měřily TK, a grilovaly,předčítaly si z knížky,ale co hlavně-cvičily!!!!!! Lidi kolem nás si při našem cvičení museli myslet,že tam provádíme bůhví co.Protože,každý den pravidelně v 19 hodin jsme se zavřely do chalupy,zavřely okna,zatáhly záclony a pak se už jen ozývaly hlasité záchvaty smíchu.Po ¾ hodině jsme vylezly úplně zpocené a hybaj do sprchy.No,tak co byste si asi myslely? Bylo to prostě FAJN,všechny starosti pryč,klídek,pohoda. Takže než jsme se rozjely v sobotu ke svým domovům,byly jsme už domluveny,že příští rok si to zopáknem.Obrazek
Obrazek
Obrazek