Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slet ve Stráži 10.11.2006

15. 11. 2006
Čarodějnický slet na oslavě chovatelů.Obrazek

Protože jsme teď nějak neměly možnost se pořádně sejít,když nepočítám odborné semináře a školení,přemýšlely jsme ,co podnikneme.Nakonec se to vyřešilo samo.

U Lídy-tedy u mě,která je mimochodem členem chovatelů u nich ve měste,měli právě chovatelé 20.leté výročí založení a pořádali oObrazekslavu se vším všudy.
Takže jsem zajistila lístky a 10.11.jsme se tedy konečně sešly.Jen tak mimochodem,ten den zrovna jedna z nás slavila narozeniny,takže to byl další důvod k oslavě.
Holky dorazily dřív,aby se mohly v klidu ubytovat na hotelu,protože nás bylo doma plno.Přijel totiž starší syn s přítelkyní.
Před sedmou hodinou jsme všichni měli sraz před kulturním domem./celá naše rodina+čarodějnice/
Takže zahájení,uvítací řeč předsedy,přípitek a pak večeře a volná zábava.Kapela,vedená naším předsedou,která celý večer hrála,se skládala převážně z libereckých lékařů a podobně.Ačkoliv hráli převážně country,  dalo se na to i tancovat.My si s holkama předaly dárečky k narozkám,stylem jakým jsme zvyklý a pak už jsme se jen bavily,pily a tancovaly.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Naši chovatelé uspořádaly,jak je jejich zvykem i nějakou tu soutěž:vypití frťana s hlavou v kleci bez pomoci rukou a pak skupinovou soutěž,kdo se dříve projí koláčem k minci uprostřed.Ale zrada,v koláči nebyla mince,ale jen kovová podložka.

Zábava trvala až druhé hodiny ranní,Milena nás opustila o něco dříve,unavená po pracovním dni.Ospalec jeden.

Druhý den jsme měly naplánovaný výlet do Liberce.Holky dorazily na snídani k nám domů,odkud jsme pak vyrážely .V Liberci jako vždy,jsme prolezly obchody/tentokrát jsme vynechaly sekáče/ a nakoupily-Milena se Zdenou koupily skvělé zimní bundy za skvělou cenu.Milena pro sebe a Zdena pro Elišku.ObrazekCelkem vymrzlé a uchozené jsme šly na oběd do Balady,kam za námi dorazila posléze i Eliška,která si přišla pro bundu-sluší ji,no jo,už je to kus pořádný slečny.Zdena si ji bude muset dost hlídat.Po obědě a zkouknutí nově otevřeného obchodního domu C&A,jsme se Zdenou vyrazily na návštěvu moji mamky do nemocnice,kde tou dobou zrovna ležela.Milena jela s manželem nakoupit,protože se u nich konala rodinná oslava.Bylo totiž Martina.Ale tentokráte nepřijel na bílém koni,ale naopak na deštivém.Teda ne její manžel,ale svatý Martin.Ale ten déšť přišel zaplať bůh až navečer,když jsme už jely ke svým domovům.
Takže tentokráte jsme měly sraz v trošku přehozeném pořadí,ale to nijak nevadilo.Byly jsme rády,že jsme měly konečmě možnost se normálně sejít a ne jenom teměř pracovně.Tak papapa a brzy zase ahoj,třeba už opět na Vojenském plese!!!!Zdeno!!!!Tvůj úkol!!!!Jupíí!!!
  

Obrazek